Polskie Media Cyfrowe zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce Teleturnieju Wiedzy o Społeczeństwie i Prawie. Emisja Teleturnieju na kanale telewizyjnym prawo24tv stworzy uczniom możliwość zaprezentowania swojej wiedzy szerszej publiczności. Rywalizacja szkolnych drużyn będzie dla uczniów okazją do przeżycia intelektualnej przygody oraz dobrej zabawy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz indeksy Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie (wraz ze zwolnieniem z tytułu opłaty czesnego za I semestr studiów) – jedynej w Polsce uczelni założonej przez Zrzeszenie Prawników Polskich, afiliowanej przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Teleturniej będzie także doskonałą okazją do promocji szkoły.

happy-students

Polskie Media Cyfrowe – w związku z napływającymi prośbami o przedłużenie terminu składania zgłoszeń do udziału w Teleturnieju Wiedzy o Społeczeństwie i Prawie Politea – uprzejmie informują, że termin ten został wydłużony do 15 września 2017 roku.

Wprawdzie Teleturniej rusza już niebawem – pierwszy pojedynek drużyn odbędzie się w czerwcu br., ale istnieje jeszcze szansa zgłoszenia szkoły do udziału w tym konkursie. Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, o włączeniu szkoły do udziału w telewizyjnym konkursie decydować będzie kolejność przesłanych zgłoszeń.

Rozgrywki eliminacyjne pozostałych drużyn rozpoczną się na przełomie września i października br.

Emisja Teleturnieju na kanale telewizyjnym prawo24.tv stworzy uczniom możliwość zaprezentowania swojej wiedzy szerszej publiczności. Rywalizacja szkolnych drużyn będzie dla uczniów okazją do przeżycia intelektualnej przygody oraz dobrej zabawy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz indeksy Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie (wraz ze zwolnieniem z opłat za I semestr studiów) – jedynej w Polsce uczelni założonej przez Zrzeszenie Prawników Polskich, afiliowanej przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Teleturniej będzie także doskonałą okazją do promocji szkoły.

Zgłoszenie szkoły do Teleturnieju należy przesłać na wskazany w Regulaminie adres do dnia 15 września 2017r.

Zgłoszenie udziału w Teleturnieju należy przesłać na wskazany w Regulaminie adres do dnia 15 września br.

Poniżej Regulamin Teleturnieju wraz ze stosownymi formularzami zgłoszenia (do pobrania)